Oprawa oka

Henna rzęs, brwi i regulacja

Podkreślone, wyregulowane brwi i rzęsy uwydatniają kontury twarzy, wydobywają jej wyrazistość i blask. Odpowiednio dobrany kształt brwi wyeksponuje oczy. Powinny one być dopasowane do owalu twarzy, jednak dobrze jest, by zachowały naturalny łuk. Makijaż henną to prawdopodobnie najstarszy zabieg kosmetyczny na świecie. Już starożytne Egipcjanki używały tej metody, żeby zmienić odcień swoich włosów i brwi.

Jak to działa?

Modelowanie kształtu brwi może odbywać się na dwa sposoby – używając do usunięcia włosków pęsetki lub ciepłego wosku.
Henna jest naturalnym, roślinnym barwnikiem. Farbowanie włosków henną utrzymuje się na rzęsach i brwiach przez około 3 tygodnie.

Zalety makijażu henną

Henna pozwala na dużą oszczędność czasu w codziennym makijażu. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla pań żyjących w ciągłym biegu. Możemy poczuć się swobodnie w upalne dni czy podczas kąpieli w basenie – makijaż nie spływa i nie trzeba go poprawiać.
Henna jest naturalna, odżywia rzęsy i brwi oraz nie wymaga wieczornego demakijażu.

Lifting rzęs z botoxem + laminacja

Oczy to odzwierciedlenie duszy człowieka. Piękna oprawa oka daje im blasku. Skorzystaj z lifting, który uniesienie i podkręci naturalne rzęsy. Laminacja dodatkowo otuli naturalne rzęs substancją odżywczą i nawilżającą. Zamyka łuskę i jest wykończeniem zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Kosmetyczka „nakręca” rzęsy na specjalne wałeczki, następnie nakłada na nie preparaty, które nadają i utrwalają ich podkręcony kształt. Henna nadaje im kolor głębokiej czerni. Kolejnym krokiem jest naniesienie botoxu. Botox jest to turbo odżywienie. „Wchodzi” w łuskę włosa, odżywia, pogrubia włos do 20-25%, składa się z 97,7% substancji naturalnych, nie zawiera parabenów, konserwantów, silikonów oraz SLS.

Wskazania

  • Słabo podkręcone i opadające rzęsy

Przeciwwskazania 

  • Nadmierne wypadanie rzęs
  • Infekcja oczu
  • Jaskra, zaćma
  • Zespół suchego oka